UAB "Baltic Status", dirbdama statybų rinkoje, pastebėjo, kad objektuose labai trūksta šiuolaikinės statybinės technikos. Spartėjanti statybų plėtra vis labiau didina tokios technikos paklausą. UAB "Baltic status" reaguodama į tai nutarė pasiūlyti klientams šiandieninius reikalavimus atitinkančią statybos techniką, todėl įkūrė UAB "BS Technika".

UAB "BS Technika" savo veiklą pradėjo 2007 m. Įmonės veiklos sritis – šiuolaikinės statybinės technikos paslaugos statybų objektams. Įmonė skyrė dideles investicijas, kad patenkintų vis augančius klientų poreikius. Bendrovės technikos parką sudaro visame pasaulyje gerai žinoma naujausia "BOBCAT" kompanijos technika. Mūsų technika tinkama plačiam darbų profiliui. Taip pat turime įvairius "BOBCAT" technikos priedus. Todėl paslaugas teikiame tiek stambiems objektams, tiek smulkioms individualioms statyboms. Mūsų užsakovai yra fiziniai ir juridiniai asmenys.

UAB "BS Technika" bendradarbiauja su statybos įmonėmis, todėl, klientui prireikus, galėsime ne tik savo technika padėti statybų aikštelėse, bet ir galime pasiūlyti kvalifikuotus statybininkus. Tai suteikia papildomus patogumus mūsų užsakovams, kuriems, iškylus butinybei, nereikia ieškoti gerų meistrų.

Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos žmonės, jų žinios nuolat tobulinamos įvairiuose seminaruose. Pastaruoju metu didelį dėmesį skiriame profesionalaus užsakovų aptarnavimo mokymui.

Mūsų paslaugomis verta pasinaudoti, nes turime šiuos pranašumus:

  • Technika plačiam darbų profiliui;
  • Aukščiausia technikos kokybė;
  • Paslaugas teikia kvalifikuoti specialistai;
  • Profesionali konsultacija;
  • Paslaugas suteikti galime įvairaus dydžio objektams;
  • Galime suteikti, iškilus būtinybei, papildomas paslaugas (atlikti statybos darbus).

Mūsų misija – siekti statybų veiklos tobulumo.

Vizija – tapti patikimiausiu asistentu mažuose ir dideliuose statybos objektuose.